Zásnubní prsteny

Výběr zásnubního prstýnku má vyjadřovat a zdůrazňovat co muž k ženě cítí a jak je v jeho životě důležitá.

 Jako tradice se nabízí jednoduchý prsten s centráním kamenem. Z pravidla se jedná o diamant, neboť jeho čistota je tradičně vnímaná jako symbol oddanosti a věrnosti, kterou cítí muž ke své ženě.

Samozřejmně volba je zcela na vás a tak vám mohu například vyrobit zásnubní prsten s Českým granátem, Rubínem, Tanzanitem, Akvamarínem, Smaragdem či jinými barevnými drahokamy. Spolupracuji se skvělým českým brusičem a dalšími dodavately broušených drahokamů.

Pro tento vyjímečný okamžik nabízím tvorbu zásnubních prstenů na míru.

Protože se vždy jedná o zakázkovou práci, tak zde uvidíte převážně prstýnky již mnou vyrobené s popisem a cenovou kalkulací nebo modely zásnubních prstenů, které si můžete přijít osobně prohlédnout.

U některých modelů také nabízím jejich vizualizaci v jiných barvách zlata a s barevnými drahokamy. Kalkulace na míru je samozřejmostí.

Ceny zde uvedené proto berte jako orientační a pro přesnou kalkulaci vaší představy zásnubního prstenu pro vaši milovanou ženu mne neváhejte kontaktovat.

Jako žena vám také dokážu poradit s výběrem vhodného a praktického prstýnku, neboť mám na tuto záležitost jak praktický tak ženský úhel pohledu.