Snubní prsteny

Jsem ráda, že vám mohu nabídnout tyto vzory snubních prstenů, které je možné si osobně vyzkoušet v mé dílně.

Veškeré vzory lze libovolně upravovat podle vašich představ. Snubní prstýnky vyrábím standardně ze 14 kt, na přání i z 18 kt zlata, a můžete je mít v kombinaci bílého, žlutého a červeného zlata.

Na prstýnky z bílého zlata používám nejtvrdší a nejbělejší slitinu bílého zlata, která se nemusí rhodiovat a nestane se vám tak, že by prstýnek časem tzv. zežloutnul.

Ruční výroba snubních prstenů nabízí širokou škálu možností. Kladu důraz na klenotnickou techniku a mnou vyrobené dvoubarevné prstýnky jsou poctivě skládané a letované ze dvou barev zlata. Žádné barevné pozlacování u mne nečekejte.

Na přání vám také vyrobím prstýnky ze stříbra nebo palladia.

Jako doplněk jsou v dámském prstýnku standardně zirkony nebo diamanty s certifikátem. Na jejich usazení velmi záleží a díky speciálním lůžkovým frézám a práci pod mikoskopem na ně poskytuji doživotní garanci a servis.

Prstýnky jsou jednou z věcí, které vám ze svatebního obřadu zůstanou a proto dbám na jejich kvalitní zpracování od začátku procesu až do konce. Samozřejmostí je i bezplatná obnova povrchu. Díky tomu se můžete dlouho těšit z jejich vyjímečnosti.

Výrobní doba se pohybuje v rozmezí čtyř až pěti týdnů.